Wesela

29Wrz

Od samego początku naszej działalności organizujemy Przyjęcia Weselne. Organizowaliśmy wesela dla 10 jak i dla 170 osób.

Każde przyjęcie jest dla nas nowym wyzwaniem i do każdego podchodzimy indywidualnie. Staramy się jak najlepiej doradzać naszym klientom w zakresie przygotowań wstępnych i przypominamy o dopięciu wszystkich nawet najdrobniejszych szczegółów. Atutem dla Klientów wesel z odległych stron jest możliwość zakwaterowania gości weselnych w preferencyjnych cenach.

Wedle życzeń Szanownych Państwa możemy zająć się całościowo weselem od samego początku do końca (włączając przygotowanie zaproszeń, oprawę muzyczną, fotografa, kamerzystę, samochód dla młodych, transport gości z lotniska bądź dworca oraz wiele innych), lub skupimy się tylko na organizacji samego przyjęcia.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się szczegółów, prosimy o napisanie do nas lub kontakt telefoniczny. Po wstępnym spotkaniu lub rozmowie telefonicznej, podczas której poznamy Państwa oczekiwania, zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązanie wraz ze szczegółowym kosztorysem. To nic nie kosztuje więc warto zapytać!

Jeśli rozważają Państwo zorganizowanie wydarzenia w naszym obiekcie zapraszamy do skorzystania z formularza.    * - Wyrażenie powyższych zgód jest niezbędne.