Księga Gości

Fantastyczne miejsce, polecam z całego serca 🙂

Kamila - Zielona Góra
Roman's avatar

Byliśmy kolejny raz i jak zwykle nie zawiedliśmy się.

Roman - Kępno
Małgosia's avatar

Bardzo ładny pensjonat z miłą i sympatyczną obsługą. Serdecznie wszystkim polecam

Małgosia -

Dziękujemy za super pobyt super obsługę oraz super jedzenie. Było rewelacyjnie...

Maciej, Angelika, Natalia i Wiktoria - Gdynia

Było super, jeszcze tu wrócimy. Dziękujemy Ewelinie i Mateuszowi za miłą obsługę 😉

Lenka z dziadkami -

Dzięki za pobyt, było bardzo miło... ale za krótko.

Anna Andy - Schaumburg, Illinois USA

Bardzo dziękujemy za wspaniały pobyt w "Pensjonacie Pod Tatrami". Za wysoce profesjonalną obsługę!!! Z pewnością do Was wrócimy 🙂 🙂 🙂 Życzymy wszystkiego co najcudowniejsze!

Majusia, Michasia i Karolina z rodzinką - Ostrowiec Świętokrzyski

Jesteśmy u Was już drugi raz i zawsze mamy słoneczną pogodę!!! To chyba jakieś czary... Zaczarowane miejsce!!! Uśmiech gospodarzy udziela się tu wszystkim! Sympatyczna obsługa, profesjonalna recepcja w osobie Pana Mateusza - bardzo cierpliwego, kompetentnego, no i przepyszne jedzonko a zwłaszcza śniadanka!!! To wszystko sprawiło, że super odpoczęliśmy. Dziękujemy!

Jola, Marek i wnuk Aleks - Zawiercie, Kraków

Wystarczyło pięć dni byśmy odpoczęli jak mało kiedy. Dziękujemy za bardzo miłą atmosferę. Gratulujemy profesjonalizmu na każdym kroku. Życzymy dalszych sukcesów.

Ala i Franek - Staniszewo

Wracamy do Warszawy wypoczęci pełni szczerej radości z rodzinnej wręcz atmosfery pobytu w Pensjonacie Pod Tatrami. To miejsce można polecić każdemu. Radość Pani Eweliny i profesjonalna troska reszty prowadzącej pensjonat dopełnia pozytywne wrażenia naszych gór.

Jagoda, Mirka i Jerzy - Warszawa

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe 4 dni, które tu spędziliśmy. Atmosfera w pensjonacie jest bardzo pozytywna, pomimo że na zewnątrz pochmurnie i pada deszcz, to w środku wszyscy, a przede wszystkim Ewelinka i Mateusz zarażają uśmiechem i dobrym humorem 😉 Dziękujemy za miłą obsługę, pyszne naleśniki i gofry oraz za każde dobre słowo, które tu usłyszeliśmy! Manewry podczas parkowania najlepsze! 😛 (wtajemniczeni wiedzą). Pozdrawiamy z Pszczyny

Gabryśka i Dawid - Pszczyna