Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/invent4tech/ftp/wordpress/wpn_podtatrami/wp-content/themes/hillter/awe_shortcode/config.php on line 169

Warning: array_splice() expects parameter 1 to be array, null given in /home/invent4tech/ftp/wordpress/wpn_podtatrami/wp-content/themes/hillter/awe_shortcode/config.php on line 381
Komunie – Szaflary Pensjonat Pod Tatrami

Komunie

29Wrz

Pierwsza Komunia Święta – jedno z najważniejszych wydarzeń Katolika, stanowi święto dla całej rodziny.

Poprzedzają ją długotrwałe przygotowania i nauka, ponieważ dziecko musi posiąść określoną ilość wiedzy religijnej. Przygotowując się do tego wydarzenia pamiętajmy jednak, że Pierwsza Komunia Święta ma być przede wszystkim świętem naszego dziecka.

W naszym regionie przez cały maj dzieci przystępują do Komunii Świętej.Warto z dużym wyprzedzeniem zarezerwować salę na przyjęcie, a w późniejszym terminie ustalić szczegóły tego wzniosłego wydarzenia.

Dzięki różnorodności dostępnych sal, w Pensjonacie Pod Tatrami możemy zorganizować zarówno typowo regionalne Przyjęcie Komunijne w naszej Sali Regionalnej, jak również tradycyjne przyjęcie w Sali Restauracyjnej lub Tanecznej.

Jeśli rozważają Państwo zorganizowanie wydarzenia w naszym obiekcie zapraszamy do skorzystania z formularza.* - Wyrażenie powyższych zgód jest niezbędne.